Експертиза автомобіля після дтп: інструкція для новачків

Якщо ви потрапили в дорожньо-транспортну пригоду вперше або є ще не досить впевненим водієм, то обов'язково дізнайтесь все про такий складний процес, як експертиза автомобіля після дтп. Отже, що необхідно робити, якщо завдані вашому автомобілю збитки потрібно негайно оцінити? 

Для початку виберіть надійну оцінну компанію та укладіть з нею договір. Поставтеся до цього відповідально, адже від професіоналізму залежатиме результат. Краще особисто відвідати офіс компанії, прочитати відгуки і т.д. Фахівці повинні мати досвід в цій сфері та гарантувати якість.

Наступним кроком буде оплата послуги. Якщо замовник - фізична особа, оплата проводиться безпосередньо в офісі готівкою. В такому разі на руки замовнику видається квитанція, що підтверджує оплату послуг. Якщо замовник - юридична особа або індивідуальний підприємець, клієнту видається рахунок для оплати безготівковим способом з банківського розрахункового рахунку.

Далі виберіть зручний для вас час і місце проведення огляду. Найчастіше експертизу проводять в автосервісі, де для цього є умови та інструменти. 

Усі учасники ДТП мають бути проінформовані про цей захід. А особливо у випадках, якщо виявлено приховані дефекти, страхова виплата була меншою за вартість ремонту, винуватець аварії зник з місця пригоди тощо. 

Але якщо винуватця не сповістили, це не означає, що вам можна відмовити у виплаті. 

Чекайте, поки експерт проведе оцінку. Спочатку від повинен ознайомитись зі всією документацією, обов'язково сфотографувати автомобіль з чотирьох сторін і ближче в тих місцях, де є пошкодження. Також здійснюється фотофіксація пробігу і номерів кузова. Після огляду фахівець складає акт, на підставі якого будуть проведені розрахунки. Більшість компаній для розрахунків використовують спеціальні програми, куди вводиться вся інформація про стан автівки.

Завершальним етапом  є отримання звіту про проведені роботи. Там буде зафіксована думка експерта про ступінь пошкодження транспортного засобу, причини виникнення, обсяг і вартість ремонтних робіт, розмір збитку і суму компенсації на відновлювальний ремонт.

Де замовляється експертиза пошкоджень автомобіля? У Києві та Київській області цим займається компанія ФОП "Дикий В.П.". Ми маємо досвід роботи двадцять п'ять років. Знаємо, чого хоче клієнт. Виконуємо всю роботу вчасно та знаходимо індивідуальний підхід. Також ви можете звернутись до нас, якщо вас цікавить оцінка автомобіля для нотаріуса, оцінка машини для вступу в спадщину та інші схожі послуги. 

Чекаємо ваших дзвінків та замовлень! Раді допомогти!