Автоекспертиза після ДТП та її переваги

Оцінка страхових компаній, а точніше – неправильна цифра матеріального відшкодування, яку вони називають, дуже часто стає приводом для дискусії серед людей. Ба більше, "класична схема" роботи страхових компаній зовсім не передбачає виплати компенсації реальних збитків постраждалому. Стандартна злочинна схема або звичайна жадібність страховика – можна називати це по-різному, проте це все не відміняє того, що через неправильно проведену експертизу можна недоотримати солідну суму коштів.

Сьогодні автоекспертиза після ДТП в її незалежному варіанті гарантує точну оцінку Вашого майна. Вона має ряд переваг, а саме:

• Незалежність. Вам не потрібно під когось підлаштовуватись. Знайшли експерта, вибрали зручний для себе час та місце огляду – і все, справу зроблено.

• Не потрібно нікуди поспішати. Ви повинні свідомо та обдумано робити кожен крок. Консультація з експертом дасть Вам можливість розуміти правильність та законність дій, адже дуже часто страхові компанії підштовхують клієнтів до розбору машин, що робити категорично протипоказано. Чому? Саме в цьому і допоможуть незалежні експерти, чия консультація є важливою як з професійної точки зору, так і з юридичної.

• Приховані пошкодження. Пошкодження поділяються на явні (як-от розбита фара) та приховані – поломка радіаторів. Радіаторів в автомобілі є 5. Відповідно страхові компанії звертають увагу лише на стан першого радіатора, що суттєво зменшує суму відшкодування. Незалежні експерти своєю чергою не допускають таких помилок та зацікавлені в тому, щоб якомога якісніше оглянути машину.

Компанія "Дикий та партнери" готова допомогти Вам! Безперечно, страхові компанії завжди охочі запропонувати свою допомогу, але вона не завжди є справедливою. Обіцяючи виплатити 60-70 тисяч, страхова компанія не компенсує і половини суми збитку, який вона повинна відшкодовувати. Ми ж зі свого боку готові розібратись та обґрунтувати максимально правдиву цифру.

Замовниками наших експертиз є різні люди, не обов'язково тільки ті, які постраждали у ДТП. У разі виникнення потреби Ви можете звернутись за номером, вказаним на сайті. Ми залюбки надамо коротеньку консультацію. Цього буде достатньо, щоб зрозуміти принцип нашої роботи та її користь для Вас. У нас також є можливість обміну інформації з замовниками по Viber за номером, вказаним на сайті.

Співпраця з нами – приємний та легкий досвід, а якість наданих послуг це тільки підтвердить. З нашою допомогою легко боротись проти непорядних страхових компаній та неприємних ситуацій, що склалися. Ми допомагаємо отримати справедливе страхове відшкодування! Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!