Незалежна автоекспертиза як найкращий помічник для автомобіліста

Щодня, відвідуючи портал новин, кожен з нас бачить хоча б одну статтю про ДТП. На жаль, дорожньо-транспортні пригоди трапляються досить часто. Більшість водіїв хоча б раз потрапляли у ДТП, яке ставалося з вини однієї з сторін, внаслідок чого було завдано шкоди або транспортному засобу, або здоров'ю. Такі ушкодження підлягають оцінці, яку здійснює незалежний автоексперт.

Зрозуміло, що Ваш транспортний засіб може постраждати не тільки внаслідок ДТП. У практиці автоекспертів траплялось багато випадків пошкодження автомобіля внаслідок стихіного лиха. Одним з способів ушкодження також є зсув льоду взимку з державної установи, поруч з якою стоїть автомобіль, або банальне падіння гілля внаслідок сильного вітру.

У таких ситуаціях люди не розуміють, що робити далі. Найлогічнішою дією є дзвінок до страхового агента, щоб оцінити вартість заподіяної шкоди. Проте навіть у такому випадку Ви потрапляєте у незручну ситуацію, адже страхові компанії не завжди об'єктивно оцінюють розмір відшкодування. Неважливо, яким способом автомобілю було завдано шкоди: надати адекватну оцінку всьому масштабу може експерт шляхом проведення незалежної експертизи.

Замовивши таку послугу, як незалежна автоекспертиза, Ви стаєте юридично обізнаними та маєте на своєму боці людину, яка з експертної точки зору зможе оцінити та добитися правди від страхових компаній. Ба більше – саме незалежний експерт буде супроводжувати Вас впродовж всього процесу разом з чіткими рекомендаціями щодо наступних дій.

Компанія "Дикий та партнери" пропонує свої послуги в сфері оцінки та незалежної експертизи в різноманітних ситуаціях, а саме: пошкодження автомобіля після ДТП або в результаті стихійних бід, претензії до автосервісу через незадоволеність проведеними роботами, зустрічна експертиза до протилежної сторони ДТП внаслідок завищеної оцінки збитку, оцінка ринкової вартості автомобіля для його продажу, переоцінка транспортних засобів для підприємства тощо.

Наша компанія працює на українському ринку ще з 1994-го року. Завдяки висококваліфікованим спеціалістам, які проходили практику в країнах Європи, у нас є напрацьована база клієнтів, які рекомендують нас рідним та знайомим. За час роботи в різних регіонах України було проведено понад 13 000 оцінок та експертиз.

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що роботи будуть виконані на найвищому рівні в найкоротші терміни. Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, для отримання коротенької консультації. У нас також є можливість обміну інформації з замовниками по Viber.